Skip links

Altın kuluçka

Altın kuluçka

Altın kuluçkanın amacı kuş yetiştiriciliği ve kuluçkacılık alanında ürettiği ürünlerin müşterilerini memnun etmek ve güvenilir bir alışveriş hizmeti sunmaktır.

Altın kuluçka makineleri tamamen otomatik ve yüksek performanslı olmalarından yanı sıra hiçbir kuluçka makinesinde olmayan akıllı sisteme sahiptirler. Altın kuluçka makineleri eşi ve benzerleri olmayan makineler oldukları için kuluçka makinesi üretiminde en iyiler arasında yer almaktadır.

Altın kuluçka üreticisinin amacı her zaman müşteri memnuniyetidir ve bunun için üretimde ve hizmet bekleyenlere hiçbir zaman aksaklık yaşattırmaz. Yurtdışında kuluçka makinesi üretiminde 23 yılı aşkın ve tecrübeli bir firma olarak Türkiye çapında ve dünyanın her noktasına hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşıladığımızın yanı sıra Tavuk, Bıldırcın, Keklik, devekuşu, hindi ve benzeri kümes kuşları ve süs kuşları sorunlarına çözümler üretiyoruz.

Ürettiğimiz ürünler:

  • Ev tipi kuluçka makineleri
  • Endüstriyel kuluçka makineleri
  • Kuluçka makinaları ekipmanları ve malzemeleridir.

Sitemizin yetiştiricilik adındaki sayfada değerli ziyaretçilerimize ücretsiz olarak her gün yetiştiricilik ve kuluçkacılık ile ilgili makaleler paylaşmaktayız ve bu makaleleri yayımlamakla kuluçka işleminde sorun yaşayanlara ve ayrıca daha uygun bir sonuç elde etmek isteyenlere yardımcı oluyoruz.

Ürünlerimizin tamamı garantilidir ve ürünü aldıktan sonra kullanıcıya 5 yıl boyunca satış sonrası hizmet vermekteyiz.

ISO 9001 Sertifikasına sahip ürünlerimiz sizleri güvenilir bir makin satın almanızda şüphe oluşturmaz.

Firmamızın sloganı her zaman şu olmuştur:

Think different

Do Different

Be different

Altın kuluçka.

Saygılarımızla!