Skip links

Altın kuluçka makineleri

Altın kuluçka makineleri

Altın kuluçka makineleri altın kuluçka ticari ve sanayi grubu tarafından tasarlanıp üretilen kuluçka makineleridir. Bu firma yurt dışında 25 yılı aşkın bir tecrübe ile kuluçka makinesi üretimi ve imalatında faaliyet göstermektedir. Firmayı daha fazla tanımak için tıklayabilirsiniz. Bu makalede sizlere bu firmanın ürettiği kuluçka makinelerini tanıtacağız ve özelliklerinden bahsedeceğiz.

Altın kuluçkanın ürettiği tipler Ev tipi ve Endüstriyel tiplerdir ve bu makalede sizlere altın kuluçkanın ürettiği Ev tipi kuluçka makineleri modellerini tanıtacağız.

Altın kuluçka makinesi-EB1

Altın kuluçka mEB1

Altın kuluçka makinesi-EB1 kuluçka makinesi kolay kullanım özelliğine ve yüksek çıkım oranına sahiptir. Kullanıcının kolayca kuş türünü makinenin üzerinde bulunmuş olduğu ekranda seçmesi mümkün, Ayrıca Makinenin üzerinde bulunan gün sayım sistemi kullanıcının gün sayımında hata yapmasını önler. Ürün 1 yıl garantiye sahiptir. Ürünle beraber gönderilen viyoller 3 çeşittir: küçük boy yumurtalar, orta boy yumurtalar ve büyük boy yumurtalara özel viyoller. Ürünün yanında bulunan viyoller sayesinde kullanıcı her kuş türü için özel viyol almasına gerek kalmadan yumurtaları tasarladığımız özel viyollere koyabilir. Makine Elektrik kesintilerinde ürünle beraber gönderdiğimiz özel kablolarla herhangi bir araç aküsüne bağlanabilme imkanına sahiptir.

Altın kuluçka makinesi-EB1 Yumurta kapasitesi:

Tavuk yumurtasıBıldırcın yumurtasıKeklik yumurtasıHindi yumurtasıKaz yumurtasıÖrdek yumurtasıMuskovi ördeği yumurtasıSülün yumurtasıTavus kuşu yumurtasıİspinoz yumurtasıKanarya kuşu yumurtasıJako yumurtasıSultan papağanıGüvercin yumurtasıSiyah kuğu yumurtasıFlamengo yumurtasıLeylek yumurtası
4712047181818184747120120120120120181818

Altın kuluçka makinesi-EB2

Altın kuluçka makinesi-EB2Altın kuluçka makinesi-EB2 ful otomatiktir ve ev kullanıcıları için son derece uygun bir kuluçka makinesidir. Cihazın üzerinde bulunan ekran sayesinde kuş türünü seçme özelliği olan bu cihaz kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Altın kuluçka makinesi-EB2 otomatik bir şekilde 94 adet tavuk yumurtası, 240 adet bıldırcın yumurtası, 20 adet hindi yumurtası ve her türde olan yumurtaların çıkımında yardımcı olma özelliğine sahiptir. Teknolojik bir şekilde tasarlanan bu cihaz kaliteli, güçlü ve dayanıklı bir kuluçka makinesidir. 3 çeşit viyole sahip olan bu kuluçka makinesi küçük boy, orta boy ve büyük boy yumurtaların kapasitesine sahip. Bu makinenin kullanıcıları hiçbir bilgiye ihtiyaçları yok ve kolaylıkla kullanabilirler. Bir diğer özelliklerinden biri elektrik kesintilerinde kolayca araç aküsüne bağlanıp, yumurtalar bozulmadan işleme devam edebilmesidir.

Altın kuluçka makinesi-EB2 Yumurta kapasitesi:

Tavuk yumurtasıBıldırcın yumurtasıKeklik yumurtasıHindi yumurtasıKaz yumurtasıÖrdek yumurtasıMuskovi ördeği yumurtasıSülün yumurtasıTavus kuşu yumurtasıİspinoz yumurtasıKanarya kuşu yumurtasıJako yumurtasıSultan papağanıGüvercin yumurtasıSiyah kuğu yumurtasıFlamengo yumurtasıLeylek yumurtası
9424094404040209494240240240240240363636

Altın kuluçka makinesi-EB5

Altın kuluçka makinesi-EB5Altın kuluçka makinesi-EB5 piyasada fiyatı uygun kuluçka makinelerindendir. Altın kuluçka makinesi-EB5 ev tipi olarak amatör ve hobi olarak kullanan kullanıcılara gayet uygun bir makinedir. 12 adet orta boy yumurta kapasitesine sahip olan bu makine kullanıcı için yüksek çekim oranı sağlar.

Altın kuluçka makinesi-EB5 yumurta kapasitesi:

TavukBıldırcınHindiKeklikKazÖrdek
123693099

Altın kuluçka makinesi-EB6

Altın kuluçka makinesi-EB6 en gelişmiş teknolojiye sahip olan ev kullanımı kuluçka makinesidir. Şimdiye kadar Altın kuluçka makinesi-EB6 da bulunan sistem başka ev kullanımı kuluçka makinelerinde görülmemiştir. En iyi kaliteye sahip olan bu makine mükemmel bir çıkım oranına sahip. kullanıcılar bu makine sayesinde değişik kuş yumurtaları kullanarak çekim yapabilir. Makine tavuk, bıldırcın, keklik, sülün gibi evcil kuşlar ve papağan, ispinoz, çiğdeci, sultan papağanı gibi değişik türlerin yumurtalarının çıkım gücünede sahiptir.

Altın kuluçka makinesi-EB6 yumurta kapasitesi:

TavukBıldırcınHindiKeklikKazÖrdek
123693099

Makalemizi okuduğunuz için sizlere teşekkür ederiz.

 

 

Join the Discussion